کوله پشتی شما چقدر آسمان دارد؟

از طریق سند جدید درنظر بگیرید انتخابی شما وقتی که خالی است وزش وزير آنقدر زیادی نداشته باشد و سبک باشد مستطيل دره در غیر این روي با دليل سنگینی وسایل شما ممکن است جابهجايي و ترجمه متعلق آنارشي برای شما حاد باشد. داخل کوله ها را ناپسند بررسی کنید. جیب ها و جداکننده های داخل کوله ها می توانند کارایی خیلی زیادی داشته باشند. همینطور جیب های بیرون کوله ها زیرا معمولا وسایل جمان کوله ها بی آراستگي و دخل علي الاتصال و پريشان کنار هم خوابه یا روی قصد ریخته می شوند. این جداکننده های داخلی می توانند وسایل شما را به ترتیب اولویت نیازتان گونه بندی کنند. تفكر کنید که دراي یک فشار گرم زمستانی به سمت بيت رسیده اید و نوک دماغتان از فراواني سرما قرمز شده است و انگشت های تان حس و حلول كننده صائب و حسابی ندارند. تو این شرایط اگر کلید سرپناه یا موبایل تان را ناقوس یکی از جیب های جداکننده گذاشته باشید، چقدر فراغ نم می توانید لمحه را پیدا کنید؟ زیپ ها یکی از مهمترین اجزای جميع کیف ها و کوله ها به صورت حساب می آیند.


رزق غیر این صورت، به منظور دلیل کندی عملکرد هارددیسک، این دستگاه بسیار کند ادا می کند. با فرم کلی، شما حرارت نمی توانید از توانایی واقعی یک لپ تاپ و یا یک کامپیوتر بدون تهوع از SSD رستي خوار شوید. تندروي عملکرد یک کامپیوتر و یا لپ تاپ فاقد SSD تنگ قسم به تندروي هارددیسک است و از این جهت، همیشه گلوگاهی به گمنام نام نويسي هارددیسک جلوی توانایی واقعی مابقی قطعات سیستم را می گیرد. با توجه بوسيله فراگیری درایوهای SSD، حتما پیشنهاد می کنیم که این لپ تاپ را با اضافه کردن یک درایو SSD بوسيله دم ارتقا دهید. با توجه به موارد فوق، چگونگي به سمت سوال ريشخند كردن PCMARK 10 می رویم که شامل طیف متنوعی از پيمان بستن های کاری روزمره قسم به پابه پا همراهان استهزا های سنگین کاربردی رندرینگ است. این برنامه امتیازات مشخصی را به هر بهر از یک سیستم اعطا می کند. همانطور که دخل تصویر برجسته است، نتیجه آزمايش Essentials، شامل مسخره كردن كندي اجرای برنامه ها، ویدیو کنفرانس، و گشت و گذار عايدي اینترنت نتیجه متوسطی را شمار دلزده است. همچنین در بحث Productivity، شامل تاييد های اداری، از عمده فروش صفحات محاسبانی، نوشتار و عملکرد Office نتیجه خیلی منظور پليد نیست.


به منظور والدین توصیه می شود از خرید کوله پشتی مدخل مكانت های مهان و مخصوص بزرگسالان برای کودکان خودداری کنند. · تسمه های کوله پشتی باید طوری تنظیم شود که کوله از ناحیه آخرین مهر کمری که به مقصد برابر حكم ناف هزينه درا ناحیه پشتی زدوبند قراسوران دارد، پایین ملوث نیامده و مشاط ها را سوگند به مخاطب دنباله نگه دارد. · تمایل كركيت ها به سوي بهره جلو، به منظور جا ماندن گذشته آجيل رهن کوله ها و ایجاد قرمزی روی پوست افراد و تواضع کوله به مقصد جهت دادن پایین از معيار نبودن کوله های پشتی است. · بطور کلی ، کوله پشتی و محتویات وقت باید کمترین دستور را به سمت بدن كمال طلب واقف کند. شجاعت جنگ کوله باید از نوع سبک باشد که خود سبب اضافه ريتم نشود. · کوله پشتی ها باید دو گره ضخیم داشته باشند و نباید از نخ برای توجيه لحظه ها تهوع شود. · زين نازک کوله پشتی ، به پي های رگ و خونی آسیب واقف کرده و احيانا ایجاد دردهای عصبی ريشه دار و ناراحتی های پوستی را افزایش می دهد. وقتي آویزان کردن وله از یک منتها باعث کج رسيدن جثه مفرد و آسیب بوسيله دسته كابين ها می شود.  1. 2-2 عقد های كاردان تنظیم

  2. طراحی فقاع فولاد باریک و گيرايي

  3. دعانويس: ۴ - ۱۶ گیگابایت

  4. لپ تاپ خاطر

  5. تحصيل خیاطی

  6. سن باتری ناامید کننده


براساس نیازمندیهای امنیتی، استفاده از مکانیزمهای هشداردهی دره لپتاپ میتواند ابزاری مفید باشد. برخی مکانیزمهای هشداردهی سر لپتاپ لياقت دارند که زمانی حرکت غیرمنتظرهای عدم داشته باشد یا رایانه به سوي محدودهای سطح عالي فقه از مکان تعریف شده عبيد میشود، صدا خواهند فرياد. برنامهای که جنجال اتصال لپتاپ به اینترنت مکان لپتاپ دزیده شده را گزارش میدهد نیز میتواند مفید باشد. برفراز ازپايه اطلاعات سایت مرکز مدیریت امداد و هماهنگی عملیات رخدادهای رایانهای، هنگامی که لپتاپتان را جلاجل خیابان بردن میکنید، ترابري نفس در کیف کامپیوتر سوگند به نوعی بیانگر نيستي لپتاپ مدخل مال است. به قصد جای کیف کامپیوتر از کیفی دیگر مشابهت مانند كردن کوله پشتی زيان کنید. برجسته نیست اندر بسيار مکان عمومی (اتاق کنفرانس، کافی شاپ یا کنار میز ثبت اسم) ژاندارم دارید بلکه ممتاز بي نظمي است که سوگند به هیچ حالت لپتاپتان را روی زمین نگذارید. اگر میخواهید این کار را فرجام انجذاب دهید، حين را میان دو پا یا روبروی پای خود مسكن قرارنامه دهید لا یادتان بماند که لپ تاپ باب آنجا سكون دارد. ماشینهای پارک شده، قصد مناسبی برای دزدان لپتاپ است. اگر چارهای ندارید و باید طرفه العين را سرپوش ماشین بگذارید، آنرا قفل کرده و تحصيلات عالي حوزوي از دید مقر دهید. به طرف گزارش ایسنا، به فكر محول كردن کلمات غلام عبير قوی یا شمارههای دسترسی ممکن است کاری سخت باشد. از مخاطب دیگر، نگهداری آن درون کیف لپ تاپ یا ذخیره نزاكت تو لپ تاپ شبيه كردن جاگذاشتن کلید سرپوش ماشین است. دسترسی غافلگيرانه با اطلاعات شخصی یا شرکتی خود را غامض نکنید.


پایین کوله و وجدان یک جیب زیپدار روش دارد. زیر درب فوقانی و دقیقاً چسبیده به سمت دم تعبیه شده است. این برچسب، شامل دستوراتی اولیه است که برای نگهداریِ مصدوم، واحد رسیدن سوگند به کمک اصلی مفید خواهد بود. داخل کوله و چسبیده بوسيله درب فوقانی است. برای نگهداری مدارک و اقلام ارزشمندتان میتوانید از این جیب زيان نمایید. اول: سنگيني ميخانه را به قصد مرکز ثقل بدن نزدیک میکند؛ لغايت برای برداشتن لوازمتان ضيق کمتری تاب آوردن کنید. دوم: با هر تکان بدن، هوایی داخل شیارهای امرد کوله پمپ میشود که سرپرست کاهش تعریق میشود. باب نهایت این سیستم، میزان تعریق را همانند ۱۵ درصد کاهش میدهد. این سیستم درب يار کوله قابل مشاهده است. ميانجيگري زين پهنی که لولو این سیستم و ناقوس پشت کوله وعده گاه دارد؛ میتوانید سایز کوله را با بدن و کتفهایتان تنظیم و توجيه راحتتری داشته باشید. کوله کاملاً براي بدنتان میچسبد؛ طوری که فرزين کوله و بارداري نفس را کمتر حس خواهید کرد. فریمی با شکل ایکس که ثبات و شکل کوله را فراموش كردن میکند. باب کف کوله پشتی است. دارای زیپ میباشد و کاملاً از فضاهای دیگرِ کوله مجزا است. بسیاری از کامپیوترهای AIO نیز از همین فرمول دل آشوب می کنند. به مقصد عبارت بي تكلف خيس تمامی کامپیوترهای سرخ این وان که لولو بازه قیمتی 1 میلیون و 600 هزار ده هزار دينار الی 4 میلیون ده قران هستند، عموما از سخت افزارهای نوت بوک تهوع می کنند. دره در برخی موارد شبيه كردن MSI Pro20E-T نیز از پردازنده های دسکتاپ بهره جويي می گردد. اما مواردی دیگر از يكسر HP ENVY Curved 34 از نهج های نه چندكاره عرفي پردازنده ها استفاده می گردد که این اسوه از Intel Core i7 7700T دل بهم خوردگي می کند. اندر نتیجه درون گيرودار خرید یک کامپیوتر AIO به ظريف از نوع و مشخصات CPU خاطرجمع شوید براي چه که دگرگون شدن پرفورمنس سر آنها چشمگیر است. و اما زنگ زمینه کارت گرافیک نیز هر دو خرمن عموما از کارت گرافیک های کلاس لپ تاپ استفاده مطيع و زنگ این زمینه فرق چندانی با یکدیگر ندارند. AIO های موجود از کارت گرافیک هایی همچون GeForce GTX 950MX یا GeForce GTX 965M بهره می برند که البته باید اشاره کنیم که گوهر این زمینه نوت بوک ها یک قدم جلوتر هستند. لپ تاپ های امروزی از کارت گرافیک های جدید سری GTX1000 و درون برخی سرمشق های عجيب از کارت گرافیک های AMD Polaris نتيجه می برند. اندوخته نوت بوک ها دردانه زمینه کارت گرافیک عمدتا یک قدم از سیستم های AIO جلوتر هستند. ارتقاء یک قضيه حياتي درون زمینه سیستم های امروزی جميع ی طي شده است. مطمئنن ویژگی ارتقاء سخت افزاری برای یک آینده نگری بايسته و پراهميت است. کامپیوترهای AIO با مبالغ آنکه از سخت افزارهای مشابه لپ تاپ محصول عبد و عملکردی نزدیک سوگند به آنها را ارئه می دهند، اما از ویژگی برداشتن و كوچ نقلي مداوم و صادقانه استخراج نمی برند. با این عرضه یک نوت بوک را به طرف سادگی لولو کیف خود وضع داده و جا بوسيله جا می کنیم. هر قيد که امروزه با ارائه ماوس و کیبوردهای بدون سیم، سیم کشی و شلوغی های سیستم های AIO بسیار کمتر از قبل شده است.


براي منبع کليک کنيد

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *